• Wpisów: 372
 • Średnio co: 6 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:32
 • Licznik odwiedzin: 30 970 / 2537 dni
 
kamcyk
 
fucking_everything: Co to za życie kiedy non stop za kimś tęsknimy ?
Kiedy powoli zanika cała nagromadzona radość , a dni stają się szare i bez sensu . To wszystko mnie przytłacza, nie daje myśleć czy też chociażby spać.
Dni mające sens i barwę to najlepsze co może sie przytrafić. Spodziewałam się że coś prędzej czy później pójdzie nie tak jak chcę , ale nie przypuszczałam że tak szybko i wtedy kiedy najmniej będe się tego spodziewała. Dlaczego tak musi być ?
No k*rwa dlaczego . pytam sie . Wiadome że niektórzy ludzie przychodzą żeby dać chwilę radości i odejść, niektórzy pojawiają się w naszym życiu i zostają w nim na dłużej , są też tacy którzy zadomawiają się w nim na zawsze. Ale ja nie wymagam wiele , ja chcę żeby zamiast wszystkich została koło mnie ta jedna osoba . Może to nie ma sensu , ale nic na to nie poradzę . Takie życie . Czekam na dzień kiedy z czystym sercem powiem ze jestem szczęśliwa bo mam koło siebie tą jedną,jedyną osobę i przyjaciół którzy są niezastąpieni . Tylko kiedy tak będzie ? Szczerze nigdy nie spotkałam się z tym żeby choć raz ułożyło się do końca po mojej myśli. Zawsze zawadzał drobny szczegół, ale w tej drobnostce tkwił cały bół, który zostawał na długo. Ból który nie chciał ustąpić. Może to ja niektóre rzeczy komplikuję i stwarzam z nich przeszkody nie do przejścia . Może wystarczyło by jedno zdanie wypowiedziane w kierunku odpowiedniej osoby zeby zmienić teraźniejszość i przyszłość , żeby być szczęśliwą . Ale trudno wykrzesać z siebie tyle odwagi. Stach przed niepowodzeniem bierze górę i trudno go stłamsić w sobie . Być może zdobędę się na ten krok, nie wiem tylko kiedy . Ale jak już tak sie stanie to mam nadzieję że nie będzie na to drobne jedno zdanie za późno. Wtedy tym bardziej sobie tego nie wybaczę .

przygnębia mnie to cholernie ; c dlatego gaszę teraz wszystkie światła, wyłączam laptopa i siadam na łóżku. Zostaje sama ze swoimi myślami które ujrzą świat w postaci łez . innej drogi nie ma .

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  ano bywa i tak, że za kimś tęsknimy, a ta tęsknota odbiera barwy najlepszym chwilom w życiu i nie są już one tak wyjątkowe. Dlatego zawsze podejmuj takie decyzje, których nie będziesz żałowała.
   
 •  
   
  no niestety,tak to już w życiu bywa. Czesto bywa,ze cos idzie nie po naszej mysli. I nie na ta satysfakcjonujacej odpowiedzi. nic tez nie mozemy z tym generalnie zrobic,pozostaje tylko pogodzic sie z tym,to po trochu pomaga życ z takimi motywami.

  zapraszam do siebie,bedzie milo jak znajdziesz czas i zajrzysz,a moze nawet zostaniesz na dluzej.

  pozdrawiam ;)