• Wpisów: 372
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:32
  • Licznik odwiedzin: 30 970 / 2537 dni
 
kamcyk
 
Szczęście, pojęcie szeroko rozpowszechnione. Każdy chce je odnaleźć, zasmakować, a jak już je posiadamy to nie chcemy za nic w świecie wypuścić.
Tak już jest, szuka się go pomimo wszystko, w każdej chwili. Często nieświadomie, ale jednak. Mało kto jednak zastanawia się skąd ono się bierze. Spada z nieba , jest nam przeznaczone czy też sami je sobie w odpowiedniej chwili tworzymy? Temat na długie godziny rozważań. Moim zdaniem kwestia przypadku. Jedni mają go w nadmiarze, drudzy troche mniej, a jeszcze inni długo muszą na nie czekać. Nie ma sprawiedliwości. Pewne jest jednak to, że jeśli już je posiadamy to trzeba o nie dbać i doceniać bo w każdej chwili może nam umknąć. Są różne rodzaje szczęścia, osobowe, materialne, duchowe , uczuciowe ...  każdy ceni sobie inne i stawia je ponad wszystko. Nie można powiedzieć, że któreś jest mniej ważne, a drugie bardziej. Każde ma taką samą, niezmienną wartość. Trzeba jednak umieć je odpowiednio docenić bo wartość ma nieopisaną : )

Pogoda iście jesienna : 3 osobiście takiej nie lubię, ale czasem ma swoje uroki.
Dziś znowu postanowiłam spędzić dzień w domu, no prawie cały : d przynajmniej w domu jest cieplutko : ] . Pooglądałam kolejny film " Nad Życie " . Świetny , wzruszający .. dający do myślenia. Ciężko nie uronić łez naprawdę , jak rzadko płacze na filmach tak ten spowodował u mnie zły w oczach .
Aktualnie siedzie , nic nie robie i dobrze mi z tym. Tylko rozmyślam , przy Linkin Parku. Najlepsze jest to że moje rozważania przeradzają się powoli w marzenia, tak to chyba odpowiednie określenie . Marzenia są całkiem fajne , dzięki nim przynajmniej na chwile można oderwać się od rzeczywistości i przenieść sie w świat, w którym my ustalamy sobie zasady . Tak , to naprawdę fajnie, no troche mniej fajne jest schodzenie na ziemie. No cóż : dnie ma nic lepszego na taka pogode < 3

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.